EN RU LV
Loading...

Контактная форма

Спасибо! Ваше письмо успешно отослано!

PIRMAIS KLUBA NAMS

JŪRMALĀ

Kluba nams Osoбняк – tā ir jauna mazdzīvokļu dzīvojamā māja, kas atrodas pašā Jūrmalas centrā, 150 metrus no jūras krasta. Kluba nams celts, saglabājot vecās Jūrmalas vēsturisko arhitektūru, tas izceļas ar pārdomātu infrastruktūru un īpašu dzīves apstākļu organizāciju.

UNIKĀLS

PROJEKTS

Kluba nams Osoбняк izceļas ar arhitektoniskajiem risinājumiem un iekšējās teritorijas labiekārtošanas īpatnībām.
Kluba nams atbilst visiem mūsdienu kvalitātes un māju iekārtojuma standartiem šauram iedzīvotāju lokam.

Vairāk

Unikāls projekts

Vieta

Kluba nams OSOБНЯК atrodas Jūrmalas centrā, Majoru stacijā, 150 metru attālumā no jūras, viena kvartāla attālumā no centrālās gājēju ielas – Jomas ielas. Nama atrašanās vieta ir unikāla. Tas atrodas Jūrmalas visšaurākajā vietā, kur no vienas puses redzama Lielupe, bet no otras – Rīgas jūras līča ūdeņi. Blakus Kluba namam atrodas visas pilsētas infrastruktūras sastāvdaļas – veikali, restorāni, sporta centri un SPA kompleksi, lai cilvēks, kas mitinās tur, justos ērti.

Arhitektūra

Kluba nams OSOБНЯК radīts uz senas koka ēkas bāzes, kas, domājams, celta 1912. gadā. Nams nosacīti sadalīts divās daļās – vēsturiskajā, kas uzcelta bijušās ēkas vietā, un jaunajā. Nama vēsturiskās daļas arhitektūrā ir atjaunoti visi senie fasādes elementi – trīsstūrveida jumts, koka apšuvums ar grebtiem rakstiem un logu rāmju forma. Kluba nama jaunā daļa ir iekārtota tādā pašā arhitektūras stilā, bet mūsdienīgā interpretējumā. Abas Kluba nama daļas harmoniski papildina viena otru un pirmo reizi Jūrmalā veido jaunu arhitektonisku apbūves koncepciju – ar cieņu pret šīs vietas vēsturi un kultūras tradīcijām.

Teritorija

Kluba nams OSOБНЯК atrodas kāpu zonā. Kāpas dabiskā ainava ir saudzīgi atjaunota. Iekšējā pagalmā iestādīti dekoratīvi krūmi un koki. Kluba nama OSOБНЯК teritorijas ārējais neviendabīgums un daudzveidība padara katru nama dzīvokli unikālu kaut vai tikai atšķirīgo skatu dēļ.

Iekšējais iekārtojums

Kluba namā OSOБНЯК ir 3 apdzīvojamie stāvi, kuros izvietoti 25 dzīvokļi. Mājā ir ierīkota virszemes un pazemes autostāvvieta, kopīgas iedzīvotāju laika pavadīšanas vietas, tehniskās telpas iedzīvotāju mantu glabāšanai ārpus dzīvokļiem (koplietošanas ratiņtelpas un individuālas mantu noliktavas), kā arī virszemes un pazemes velonovietnes velosipēdu glabāšanai vasarā un ziemā. Kluba namā OSOБНЯК atšķirīgā īpatnība ir – atvērta vasaras terase uz jumta, kas paredzēta visu mājas iedzīvotāju kopīgai atpūtai.

Atpakaļ

Dzīvokļi

Izvēlieties stāvu:

no data

В Клубном доме OSOБНЯК

Pilnīga

apkalpošana

Kluba nams Osoбняк ir vienīgais projekts Jūrmalā, kas piedāvā saviem iedzīvotājiem pilnu paaugstinātu kvalitatīvu pakalpojumu klāstu.

Vairāk

Pilnīga apkalpošana

Iepazīšanās

Jau pirmajā sazināšanās reizē mēs palīdzēsim Jums atrisināt visus jautājumus, kas saistīti ar ierašanos un uzturēšanos Latvijā, tajā skaitā izvēlēties viesnīcu un rezervēt numuru, pasūtīt taksometru, organizēt atpūtu, kā arī sarīkot tematiskas konsultācijas par aktuālo situāciju nekustamā īpašuma tirgū un ar to saistītiem juridiskiem jautājumiem.

Kluba nams OSOБНЯК izceļas ar pārdomātu kopējo mājas infrastruktūru. Jūsu ērtībām katrā stāvā ir iekārtotas speciālas koplietošanas telpas (ratiņu istabas), kurās var atstāt dažādus āra inventāra priekšmetus, kurus nav praktiski glabāt dzīvokļos (bērnu ratiņi, pludmales piederumi u.c.). Pazemes stāvā ir iekārtotas individuālas mantu glabātavas, kas paredzētas arī iedzīvotāju personīgajā īpašumā esošo mantu glabāšanai ārpus dzīvokļiem.
Kluba nama teritorijā ir ierīkotas velosipēdu novietnes. Pazemes stāvā ir speciāls bloks velosipēdu uzglabāšanai ziemā.

Pēc nodošanas ekspluatācijā Kluba nams OSOБНЯК netiks nodots trešās puses uzņēmuma namu apsaimniekošanai, kas var negatīvi ietekmēt pakalpojumu kvalitāti un atbilstību visiem noteiktajiem standartiem. Kluba namā katru dienu tiks nodrošināta iekštelpu mitrā uzkopšana un āra teritorijas uzturēšana pienācīgā kārtībā. Naktī mājā tiks nodrošināta dzīvā apsardze.

Papildu tehniskās ekspluatācijas nodrošināšanai mūsu kompānija organizēs Jums visu privāto jautājumu risināšanu, kas saistīti ar iekārtošanos un mitināšanos kluba namā OSOБНЯК, piemēram, Jūsu dzīvokļa interjera dizaina un iekšējās apdares izstrādi, uzkopšanu, veļas mazgāšanu un gludināšanu, mājdzīvnieku kopšanu, bērnu brīvā laika organizēšanu.

Atpakaļ

MĀJAS

IEDZĪVOTĀJU KLUBS

Jau no iemitināšanās sākuma Kluba namā OSOБНЯК, Jūs kļūstat par mājas iedzīvotāju kluba biedru, kas ļaus Jums izmantot papildu pakalpojumus un priekšrocības, kā arī izmantot īpašus nosacījumus laika pavadīšanas organizēšanai pašā Kluba namā un citās vietās Jūrmalā un Latvijā.

Vairāk

Mājas iedzīvotāju klubs

Kluba infrastruktūra

Kluba namā OSOБНЯК izveidotas īpašas vietas mājas iemītnieku un viņu viesu vispārējai laika pavadīšanai. 1. stāvā ir atpūtas zona ar mīkstiem atzveltnes krēsliem, mini bārs un atsevišķa veranda.

Īstu un patiesu prieku Kluba namā Jums sagādās atvērtā vasaras terase uz jumta, no kuras paveras skaists skats uz jūru un upi.

Kluba nama hallē ir atsevišķa vieta darbam ar dokumentiem, kas aprīkota ar nepieciešamo biroja tehniku. Tāpat Jums būs arī iespēja apmeklēt vienu no labākajām fitnesa zālēm Jūrmalā, kas atrodas mūsu komandas agrāk īstenotajā projektā kaimiņos – Marienbādes Nams.

Konsjerža pakalpojumi

Visiem Kluba nama OSOБНЯК iemītniekiem ir pieejami ekskluzīvi VIP pakalpojumi, kas izveidoti kā daļa no vēl viena projekta, ko īstenoja mūsu komanda Jūrmalā – Atpūtas nams Jūrmalas Vilnis. Bez papildu maksas organizēsim visu ar uzturēšanos Jūrmalā un Latvijā saistīto jautājumu risināšanu, sākot ar taksometra izsaukšanu līdz termiņuzturēšanās atļaujas pieprasīšanai.

Kluba karte

Kluba nama OSOБНЯК iemītnieka personas karte dos Jums iespēju saņemt atlaides, bonusus un citas priekšrocības labākajos restorānos, viesnīcās, SPA un sporta centros Jūrmalā, Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

Atpakaļ

APARTAMENTU

ĪRE

Kluba namā OSOБНЯК tiek piedāvāti pakalpojumi pagaidu izmitināšanas organizēšanai īpaši aprīkotos apartamentos. Visi apartamenti, kas sagatavoti dzīvošanai, ir atzīmēti stāvu plānos vietnes sadaļā – Dzīvokļi.

Vairāk

Apartamentu īre

Interjers, aprīkojums

Kluba namā OSOБНЯК tiek piedāvāta izmitināšana pilnībā apdarinātos un mēbelētos apartamentos pēc izstrādāta dizaina projekta. Stilistiski apartamentu interjers atbilst tai Kluba nama daļai, kurā tie atrodas.

Visi apartamenti ir aprīkoti ar nepieciešamo virtuves un sadzīves tehniku. Katrā apartamentā ir sagatavots gultas veļas un piederumu komplekts, trauki un galda piederumi.

Noteikumi

Piedāvājuma paketē izmitināšanai Kluba nama OSOБНЯК apartamentos ietilpst arī iespējas: :

  • Izmantot telpas un koplietošanas platības, kas īpaši paredzētas Kluba nama iemītnieku un apmeklētāju kopīgai atpūtai (zāle un segta veranda 1. stāvā; atklāta terase uz jumta).
  • Apartamentu uzkopšana – 1 (vienu) reizi nedēļā.
  • Gultas veļas un dvieļu maiņa - 1 (vienu) reizi nedēļā.
  • Konsjerža pakalpojumi.
  • Kluba karte ar atlaidēm un citas priekšrocības kā mājas iedzīvotāju kluba biedram.

Rezervēšana

Informāciju par visiem izmitināšanas jautājumiem Kluba nama OSOБНЯК apartamentos Jūs varat iegūt: e-pasts: osobnyak@bfa.lv , kontakttālrunis +371 27797779

Atpakaļ

KONTAKTI,

NODERĪGA INFORMĀCIJA

Kontakttālrunis +371 27797779, e-pasts osobnyak@bfa.lv, Ofisa adrese – Jūrmala, Majori, Ērgļu iela 4.

Vairāk

Kontakti, noderīga informācija

Lai iegūtu sīkāku informāciju par Kluba nama OSOБНЯК projektu, Jūs varat sazināties ar mums tieši, izmantojot norādīto kontaktinformāciju: tālrunis +371 27797779, e-pasts: osobnyak@bfa.lv

Citi īstenotie projekti Jūrmalā

Marienbādes Nams Pirmā daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka Marienbādes nams Ērgļu ielā 4, Majoru stacijā tika nodota ekspluatācijā 2002.gadā.
Jurmalas Vilnis Pirmā Premium klases māja – Atpūtas nams Jūrmalas Vilnis, Dzintaru prospekts 13/15, Dzintaru stacija, nodota ekspluatācijā 2007.gadā, prezentācijas vietne www.jurmalasvilnis.lv.
Atpakaļ